Alma_Mater_mentorprogram_2019

Felkészült az SZTE Alumni Mentorprogram a digitális térben történő együttműködésre

2020. szeptember 02.

Szeptember 7-ig várják a régi és az új mentorok jelentkezését a Szegedi Tudományegyetem Alumni Mentorprogramjába. Mentor lehet minden, a Szegedi Tudományegyetemen, vagy jogelőd intézményeiben végzett szakember, aki szívesen segítené a jelenlegi hallgatókat szakmai kérdésekben.

A 2020-as őszi szemeszterben induló Alumni Mentorprogramban a korábbi félév tapasztalatait beépítve a digitális térben történő együttműködésre készülnek. Az alumni mentorálás kötetlen formája lehetővé teszi, hogy szükség esetén bármikor áthelyezhető a kapcsolattartás az online térbe. E helyzetre felkészülve a program szervezése és kommunikációja is az Alma Mater új honlapjának segítségével történik.

AMP

A jelentkezés csupán pár kattintás:

• regisztráljon az új honlapon
  • a regisztráció során jelölje, hogy „Szívesen segítek mentorálásban”.

Ezzel a két egyszerű lépéssel az Alma Mater Mentorprogram koordinátorai számára is láthatóvá válik jelentkezése, akik a regisztrációt követően felveszik Önnel a kapcsolatot a további teendők, lépések tekintetében. A jelentkezés menetéről képes segítség található az Alma Mater Facebook oldalán.

Kérdés esetén írjon az almamater@szte.hu címre.