ajtk11

Az Integrációs Klub következő online rendezvénye: “A körülmények szorításában - A német uniós elnökség mérlege”

2020. december 02.

Az SZTE ÁJTK Nemzetközi és Regionális Tanulmányok Intézet által működtetett EUROPE DIRECT Szeged kiemelt figyelmet szentel a diákság információs igényeinek az Európai Unió szakpolitikáival kapcsolatos kérdésekben.

A EUROPE DIRECT Szeged európai uniós információs iroda soron következő online Integrációs Klub előadását “A körülmények szorításában - A német uniós elnökség mérlege” címmel rendezik meg december 8-án, 16 órától. Az előadó Molnár Tamás Levente, a Külügyi és Külgazdasági Intézet kutatója, a levezető elnök Dr. Szalai Anikó az SZTE ÁJTK, Nemzetközi és Regionális Tanulmányok Intézetének egyetemi docense és igazgatóhelyettese lesz.

Az eseményen való részvételi szándékot jelezni lehet online regisztrációval a www.u-szeged.hu/irs/ed oldalon az aktualitások menüpontban, vagy e-mailben az ed@irsi.u-szeged.hu címen.