innovacios_dij_1170x431

Április 5-ig lehet jelentkezni a 2018. évi SZTE Innovációs Díjra

2018. március 09.

A tavaly megkezdett hagyományt követve idén is meghirdetésre került a 2018. évi SZTE Innovációs Díj Pályázat. A pályamunkákat 2018. április 5-én 24:00 óráig várják.

A pályázatok benyújtásának meghosszabbított határideje: 2018. április 5. 24:00 óra.

Benyújtás módja: elektronikus, inno@rekt.szte.hu.

A pályázat célja az egyetem azon kutatóinak, valamint hallgatóinak támogatása, akik az egyetemhez kötődő kutatómunkájuk során olyan tudományos eredményt, innovatív megoldást dolgoztak ki, amely szellemi alkotásnak minősül és üzleti szempontból hasznosítható lehet.

Pályázni, a tavalyi évhez hasonlóan az alábbi kategóriákban lehet:

• Leginnovatívabb TDK munkáért
  • Leginnovatívabb PhD munkáért
  • Leginnovatívabb kutatómunkáért a műszaki tudományok területén
  • Leginnovatívabb kutatómunkáért a természettudományok és élettudományok területén
  • Leginnovatívabb kutatómunkáért a bölcsészettudományok és társadalomtudományok területén.

A pályázati felhívás és a pályázat benyújtásához szükséges dokumentumok: nyilatkozat, pályázati adatlap itt letölthető.

A pályázattal kapcsolatban bővebb információt a Kutatás-fejlesztési és Innovációs Igazgatóság ad a következő elérhetőségeken: telefon: +36 62 546 702; email: inno@rekt.szte.hu.