Tanulmányi versenyt hirdet a SZEDEÁK és a GTK

2014. szeptember 28.

A Szegedi Deákok Kosárlabdázó Egyesülete a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karával közösen tanulmányi versenyt hirdet a szegedi közgazdászhallgatóknak. A pályamunkákat 2014. október 7-ig várják.

A Szegedi Deákok Kosárlabdázó Egyesülete (SZEDEÁK) immáron ötödik szezonját kezdi meg az Nemzeti Bajnokság első osztályában, és tervei szerint az előző éves kopogtatásai után idén is versenyre kel a rájátszást érő helyekért. A csapat meccsei immáron a város második legnézettebb rendszeres sporteseményeivé válnak. A pályázók feladata megmutatni, hogyan tudnák népszerűsíteni a szegedi kosárlabdát, telt házat varázsolni a csapatnak. A pályamunka egy prezentáció elkészítése egyénileg vagy csapatban (maximum 2 fő), melyeket a szedeakverseny@gmail.com e-mail címre PPT vagy Prezi formátumban kell elküldeni. A döntőben a legjobb 5 pályamű készítőjének lehetősége nyílik, hogy élő szóban is meggyőzze a SZEDEÁK és az SZTE GTK képviselőiből álló zsűrit elképzelésének helyességéről. A prezentációkra 2014. október 10-én 13:00-kor a GTK Kálvária sugárúti épületének KO411-es termében kerül sor. A verseny fődíja egy két személyre szóló egyéves konditerem használati bérlet a Napfényfürdő Aquapolis felajánlásából. A nyertes pályázó részt vehet pályamunkájának megvalósításban is, ami szakmai gyakorlatnak is beszámítható.

A részletes pályázati felhívás itt olvasható.