Angol nyelvű nemzetközi tanulmányok mesterképzés az SZTE ÁJTK-n

2014. január 31.

A Szegedi Tudományegyetemen első alkalommal indít angol nyelvű nemzetközi tanulmányok mesterképzést Master in International Relations – Legal and Business Aspects (MIR-LBA) címmel. A kétéves képzésre az SZTE Állam- és Jogtudományi Karának Nemzetközi és Regionális Tanulmányok Intézete (NRTI).

Angol anyanyelvi oktatók részvételével 2014 szeptemberében indítja első évfolyamát a Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karának Nemzetközi és Regionális Tanulmányok Intézete (NRTI). A kétéves képzés során a hallgatók nemzetközi mesterképzés diplomát szerezhetnek.

Az érdeklődők számára 2014. február 6-án 14 órakor tartanak tájékoztatót a Dugonics tér 2. szám alatt a Frankofón Egyetemi Központban az SZTE ÁJTK-n folyó idegen nyelvű nemzetközi tanulmányok képzésekről, ahol a leendő hallgatók személyesen is találkozhatnak a képzés szervezőivel és oktatóival.

Bővebb információ a szak leírásáról: Master in International Relations.pdf