Bezár

Hírarchívum

SZTE-s ászok

SZTE-s ászok

2008. május 08.
1 perc
Cikk nyomtatásCikk nyomtatás
Link küldésLink küldés
Több érmet is itthon tartottak a Szegedi Tudományegyetem sportolói a május 2-4. között az újszegedi Erzsébet ligeti teniszközpontban megtartott 2008-as Magyar Egyetemi-Főiskolai Teniszbajnokságon.
A férfiak csapatversenyében a Semmelweis Egyetem („TF”) diadalmaskodott a budapesti Nemzetközi Üzleti Főiskola előtt, a dobogó harmadik fokára a Debreceni Egyetem mellett az SZTE gárdája (Péter Ákos, Hernádi Gyula, Szorcsik Péter) állhatott.
A lányoknál a Debreceni Egyetem szerezte meg a győzelmet a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem előtt, az SZTE hölgyei (Márton Anna, Csizi Evelin) pedig megszerezték a bronzérmet. Ami a további küzdelmeket illeti, női egyéniben Csizi Evelin (ÁJTK, III. jogász) szintén a harmadik helyen zárt, míg női párosban az SZTE-s Ivanics Dorina és Horváth Nóra a második, míg a Csizi EvelinSzűcs Dóra-pár a harmadik helyen végzett.
SZEGY
Cikk nyomtatásCikk nyomtatás
Link küldésLink küldés

Aktuális események

Rendezvénynaptár *

  • *
    jún
    16
    SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ 6722, Szeged, Ady tér 10.,
    17:00 - 20:00
    SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ 6722, Szeged, Ady tér 10.,
    17:00 - 20:00
  • jún
    25
    József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi terem (6722 Szeged, Ady tér 10.)
    09:30 - 16:00
    József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi terem (6722 Szeged, Ady tér 10.)
    09:30 - 16:00
  • *
    jún
    29
    SZTE Bartók Béla Művészeti Kar, Tisza Lajos krt. 79-81.
    10:00
    SZTE Bartók Béla Művészeti Kar, Tisza Lajos krt. 79-81.
    10:00

Kapcsolódó hírek