Intézeti napot tart az SZTE JGYPK Felnőttképzési Intézet

2012. december 05.

Az ünnepi hangulatúnak ígérkező rendezvényről a tudományos és szakmai eredmények bemutatása sem hiányozhat.

A Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Felnőttképzési Intézete 2012. december 6-án (csütörtökön) 10 órától hagyományait ápolva megrendezi intézeti napját. Az esemény T. Molnár Gizella intézetvezető főiskolai tanár köszöntőjével indul. Elhangzik, hogy mi történt a Felnőttképzési Intézetben a 2012-es esztendőben, majd ízelítőt kaphatnak a vendégek az itt tanuló hallgatók munkáiból, többek között a tudományos diákkör közönségdíjas előadásait is megtekinthetik. A folytatásban az intézethez kapcsolódó új kiadványokat, majd a jelenleg is folyó kutatásokat mutatják be. Az intézeti napot Mikulás és karácsonyvárás alkalmából ünnepi koccintás, forralt borozás, sütiverseny zárja. Minden érdeklődőt szeretettel látnak a Szilléri sgt. 12. szám alatti épületükben!