LHT_SZTE1200x370_

Local Hero Tour a Károlyi Mihály Kollégiumban

2023. május 08.

Téged is vár május 11-én a Local Hero Tour helyi fordulója a Károlyi Mihály Kollégiumban! Májusban újra érkezik a Mastercard Local Hero Tour 2023, egy nagyszabású, egyetemek közötti gamer bajnokság. Két online bajnokságon és 8 helyszínen különleges offline programokon küzdenek meg egymással a legjobbak.

A mintegy 2 hónapon át tartó sorozatban 8 helyszínen, köztük a Szegedi Tudományegyetemen, 62 felsőoktatási intézmény gamerei versenyeznek, és a végére minden kategóriából csak egy maradhat. A FIFA 23, Rocket League 1v1 és LOL 1v1 bajnokság mellett TDK KAT VR-élmény, TDK kvíz, Chill Zone, Samsung Shoot Time fotós kihívás és Brawl Stars, COD Modern Warfare Mobile, kvízjáték, sőt, még MOL önéletrajz tanácsadás is vár, így a játék mellett a karrieredre is koncentrálhatsz.

Időpont: május 11. 14:00-20:00

További információ itt.

A részvétel ingyenes, de a helyszínen regisztrációhoz kötött!

Itt a lehetőség, hogy megmutasd, hogy te vagy a legjobb, legokosabb, legműveltebb az országban!

Az esemény ideje alatt folyamatosan várjuk az érdeklődőket is, készen állsz? Gyere el, játssz és érezd jól magad, ott találkozunk!