Erettsegi_After_nyito

Zárd velünk a középiskolás éveket! – SZTE Érettségi After

2023. június 08.

Középiskolásoknak szóló bulink a dél-alföldi régió legnagyobb érettségi utáni eseménye. Viszont nem csak a szórakozásé lesz a főszerep, hiszen jövő és karrierépítés céljából, izgalmas SZTE-s sikersztorikat is meghallgathatnak a diákok június 30-án, az IH Rendezvényközpontban.

A régió egyedülálló érettségi záró eseménye, az SZTE Érettségi After, az IH Rendezvényközpontba várja a fiatalokat 2023. június 30-án, pénteken. Az esemény középiskolásoknak (16+) ingyenes, de regisztrációhoz kötött! A helyek limitáltak, összesen 600 fő tud részt venni!

Regisztrációra június 25-ig van lehetőség: https://forms.gle/E1jV2n6mFR8PAiJHA

A leggyorsabb 100 regisztráló részt vehet az Alumni Sikersztori előadáson, és az esti bulira +1 fő vendéget hozhat magával! (A +1fő jegyét az előadás után adjuk át!)

Kerüld el a sorban állást!

Regisztráció után vedd át a jegyed és ajándékcsomagod a következő helyeken és időpontokban:

• Június 26-29. 14:00-17:00 között a SZTE Rektori Épületének bejáratánál felállított standnál!
  • Június 30. 14:00-15:30 között az IH RENDEZVÉNYKÖZPONTBAN
erettsegi_after

PROGRAMOK:

• 16:00-17:00 - Alumni sikersztorik!
  • Kapunyitás: 15:00
  • Mit adott neked az SZTE? Alumni sikersztorik! (TikTok-Youtube-Instagram-Facebook Livestream)
  • Fontos témaköröket érintő, kötetlen beszélgetés volt hallgatóinkkal:
  • Lábas Viki (Margaret Island zenekar)
  • Asztalos Kata (MCC Szeged képviselet vezető)
  • Király Tamás (Kultúrkör zenekar)
  • Lévai Ferenc (TV riporter, újságíró)

Limitált! Az első 100 regisztráló részt vehet a műsoron! Regisztráció itt (június 25-ig): https://forms.gle/E1jV2n6mFR8PAiJHA

after

ESTI KONCERTEK:

• Kapunyitás: 19:00
  • 19:00-20:30 Warm Up (Gabro X G3RIX)
  • 20:30-21:30 HundredSins
  • 21:45-23:45 OTL gyuris-kisé-ercsé
  • 23:45-2:00 Gabro X G3RIX

Azoknak, akik nem tudják előzetesen átvenni a jegyüket, a helyszínen is biztosítunk átvételi lehetőséget!

A regisztrációs űrlapon megadott adatokat az esemény beléptetés után töröljük, harmadik félnek át nem adjuk!

Várunk mindenkit szeretettel, zárjuk le az érettségis éveket!