Tanulj Coca-Cola SZIN belépőkért!

2023. augusztus 07.

Végezz el egy Coursera kurzust, és légy ott Te is a Szegedi Ifjúsági Napokon!

Ha a tökéletes nyárhoz már csak egy fergeteges fesztivál hiányzik, most napijegyet nyerhetsz a Coca-Cola SZIN-re.

Mit kell tenned?

1) Lépj be a Coursera for SZTE felületére.

2) Vedd fel a felületen a Coursera module vagy a Coursera intelligens szakosodás modul egyik kurzusát. Olyan kurzust válassz, ami még nem került be az egyetemi teljesítéseid közé.

A Coursera module kurzusai:

• A tanulás tanulása
  • Szemléletváltás

A Coursera intelligens szakosodás modul kurzusai:

• Foundations of Project management by Google kurzus
  • Excel Skills for Business specialization (4 kurzus magyar nyelvű felirattal) by Macquarie University specializáció
  • Leading the Modern Day Business (4 kurzus magyar nyelvű felirattal) by Virginia University specializáció

3) Végezz el legalább egy kurzust a felületen 2023. augusztus 20-án éjfélig.

4) Érj el minél jobb eredményt, és legyél az elsők között, hogy megkapd a 8 napijegy egyikét.

5) A teljesítésed biztos jutalma két kredit a 2022/2023-as tanév tavaszi félévében.

Van már Coursera applikációd? A telefonodon utazás közben vagy a strandon is tanulhatsz.

A teljesítés és a verseny szabályai:

A Tanulj Coca-Cola SZIN belépőkért! versenyben kizárólag a Szegedi Tudományegyetem aktív hallgatói vehetnek részt.

A verseny során értékelt teljesítménybe csak a 2023. augusztus 4. és 2023. augusztus 20. 23:59 között megkezdett és teljesített, a Coursera és a Coursera intelligens szakosodás modulokba tartozó, a korábbi egyetemi tanulmányok során jóvá nem írt kurzusok számítanak.

A Coursera Certificate-eket nem kell beküldeni, feltölteni, a verseny értékelői a teljesítésekről a Coursera for SZTE felületéről tájékozódnak.

A Tanulj Coca-Cola SZIN belépőkért! versenyben az a nyolc hallgató kap díjat, aki a legjobb eredménnyel végzett el Coursera kurzust. A végeredmény egyezése (két tizedes jegyig) esetén az kap díjat, aki hamarabb elvégezte a kurzust. Egy hallgató egy nyereményt kaphat.

A versennyel kapcsolatos információkról az alábbi email címen kaphatsz tájékoztatást: coursera@szte.hu

A képzés megvalósítását az RRF-2.1.2-21-2022-00012 azonosítószámú, Komplex Digitális Modellváltás – intelligens fokozatváltás projekt támogatja. A projekt Magyarország Helyreállítási és Ellenállóképességi Tervének keretében valósul meg.

Borítókép: SZIN - 2022, fotó: Bobkó Anna