jaszai-gellert-SZTE

Jászai Gellért a Szegedi Tudományegyetemért Alapítvány kuratóriumának tagja lett

2023. április 14.

A 4iG csoport elnökét választotta kuratóriumi tagnak a Szegedi Tudományegyetemért Alapítvány mai kuratóriumi ülésén.

Nagy megtiszteltetés számomra a Szegedi Tudományegyetemért Alapítvány felkérése, amelynek köszönhetően részt vehetek a 150 esztendős felsőoktatási intézmény munkájában. A Szegedi Tudományegyetem Magyarországon a hazai informatikai és mérnöki képzés egyik kiemelkedő központja, a 4iG szakértői, illetve szegedi kirendeltségünk hosszú évek óta együttműködik az egyetemmel. Büszke vagyok rá, hogy személyes szerepvállalásom tovább erősítheti az egyetem szerepét a digitális tudás és a gazdaság kapcsolatában” – mondta megválasztása után Jászai Gellért, a 4iG csoport elnöke.