Sz_Nyilatkozat-1

Együttműködési szándéknyilatkozatot kötött az SZTE a belgrádi Bűnügyi Nyomozó és Rendőrségi Tanulmányok Egyetemmel

2021. december 15.

Az SZTE-n tett látogatást a belgrádi Bűnügyi Nyomozó és Rendőrségi Tanulmányok Egyetemének rektorhelyettese.

Prof. Dr. Nenad Radović, a belgrádi Bűnügyi Nyomozó és Rendőrségi Tanulmányok Egyetemének nemzetközi és intézményközi együttműködésért felelős rektorhelyettes, Prof. Dr. Dušan Joksimović, az Információs Technológia Tanszék tanszékvezetője és Prof. Dr. Petar Čisar, az Információs Technológia Tanszék docense tett látogatást 2021. december 15-én a Szegedi Tudományegyetemen.

Sz_Nyilatkozat-8

A vendégeket Prof. Dr. Zakar Péter, nemzetközi és közkapcsolati rektorhelyettes és Dr. habil. Bíró István, a Mérnöki Kar dékánja fogadta.

Sz_Nyilatkozat-18

A találkozó célja többek között a szerb-magyar kapcsolatok élénkítése, valamint a Bűnügyi Nyomozó és Rendőrségi Tanulmányok Egyeteme és a Szegedi Tudományegyetem közötti együttműködési szándéknyilatkozatának aláírása volt, a szegedi egyetem egyik legfontosabb stratégiai célja: a nemzetköziesítés érdekében.

SZTEinfo - Pósa Tamara

Fotó: Sahin-Tóth István