Sansz_online_meghivo

Konferencia a speciális képzési igényű hallgatókért

2020. szeptember 28.

2020. október elsején online „SANSZ” napot tartanak a Szegedi Tudományegyetemen. A konferencia célja, hogy bemutassák azon ötleteket és egyben közös gondolkodást is elindítsanak arról, hogy a speciális képzési igényű hallgatók oktatását, hogyan és milyen eszközökkel lehet elősegíteni.

Online rendezik meg idén 2020. október elsején a „SANSZ” konferenciát. A résztvevők 9-től 1 óráig a speciális képzési igényű hallgatók tanulását, oktatását segítő ötleteket hallhatnak a téma neves szakembereitől. Szó lesz többek között az egyetem különféle fogyatékossággal élő hallgatóiról, a hatékony tanulásról, és karriermenedzsmentről is.

Az online programot Prof. Dr. Gellén Klára, az SZTE oktatási rektorhelyettese és Dr. Sebőné Dr. Szenes Márta, az SZTE fogyatékossággal élő hallgatók ügyeiért felelős koordinátora nyitja meg.

Részvételi szándékát az eselyiroda@rekt.szte.hu e-mail címen jelezheti. A részletes program itt elérhető.