z9gkqqaxd6spzsqbkugi

Indul a nagy egyetemi fotóverseny - Amerikából jöttem

2019. november 12.

Idén először a magyar egyetemek között is fotóversenyt hirdetett a kulturális csereprogramokra szakosodott Camp Leaders Hungary. Nyolc egyetem – köztük a Szegedi Tudományegyetem – hallgatói szuper fotókat készítettek az Antilop-kanyonban, a Brooklyn hídon vagy éppen New Yorkban. Szavazzon a szegedi egyetem hallgatójának fotójára!

Az Egyesült Államok az egyik legnépszerűbb úticél, legyen szó akár külföldi egyetemi félévről, nyári diákmunkáról, vagy esetleg szakmai gyakorlatról. Habár összességében legtöbben a nyelvtanulás miatt döntenek a külföldi utazás mellett, az nem kérdés, hogy ezek a tanulmányok vagy munkatapasztalatok az önéletrajzban is jól mutatnak majd – írja az eduline.hu.

Az internetes portál nyolc egyetemista képeit mutatja be, s versenyezteti. A fiatalok a nyarat az Egyesült Államokban töltötték nyári diákmunkájuknak köszönhetően. A Szegedi Tudományegyetem hallgatója, Vass Nikolett, a Bryce-kanyonnál készült fotójával nevezett, amelyre itt lehet szavazni.