alumni_uni

Folytatódik az Alumni Uni - Tudásműhely sorozat

2019. március 20.

A testképformáló (közösségi) média témájával várják az érdeklődőket március 21-én 18 órától a JATE Klubban. Az SZTE Alma Mater Alumni Uni – Tudásműhely sorozat vendége Tari Annamária és Dr. Kérchy Anna.

Vajon hogyan formálja test(kép)ünket a (közösségi) média: motivál vagy hátráltat? Vajon milyen pszichológiai folyamatok játszódnak le a háttérben? S vajon hogyan jelenik meg, és hogyan változik a testkép fogalma a művészetekben? Ezeket a kérdéseket vizsgálják meg a pszichológia és a művészet megközelítéséből Tari Annamária és Dr. Kérchy Anna segítségével.

Az Alumni Uni – Tudásműhely az SZTE Alma Mater rendhagyó rendezvénysorozata. Az eseményekre két előadót hívnak, akik egy azonos témát más szemszögből közelítenek meg, majd a rövid előadások után a rendezvény második felében a két előadó beszélget az adott témáról egy moderátor segítségével. A program zárásaként lehetőség nyílik kérdezni az előadóktól, illetve közösen megvitatni a hallottak után felmerült gondolatokat.

Az előadáson való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Helyfoglalás az iroda@sztealmamater.hu e-mail címen.

További információ itt.