kiemelt_pick_ferfi

Dobogós helyezést értek el az SZTE hallgatói a 16. Pick utcai futóversenyen

2017. október 13.
1 perc

Több mint 4000 versenyző indult az október 8-án megrendezett 16. Pick utcai futóversenyen. A Szegedi Tudományegyetemet 113 hallgató képviselte, köztük orvostanhallgatók és testnevelő-edző szakos egyetemisták.

A kifejezetten jó, őszi futóidőben remekül szerepeltek a szegedi egyetem hallgatói, hiszen mindenütt a dobogón állva öregbítették a SZTE hírnevét. A 6 kilométeres távon Palcsó Noémi 3. éves orvostanhallgató ezüstérmes lett, Simon Péter testnevelő - edző szakos 3. éves hallgató bronzérmet szerzett. A rövidebb, 3,4 kilométeres szakaszon, amely egyúttal egyetemi bajnokság is volt, Palcsó Noémi és Simon Péter is bajnoki címet érdemelt ki.