maskepp

Szabó Tibor kiállítása a TIK Caféban

2016. február 04.

Az SZTE Alma Mater Máskép(p) - Köztünk élő alkotók kiállítássorozatának idei első kiállításmegnyitóján Dr. Szabó Tibor, az SZTE JGYPK Alkalmazott Társadalomismereti Tanszéke oktatójának festményeit tekinthetik meg az érdeklődők 2016. február 8-tól a TIK Caféban.

"MÁSKÉP(P) - Köztünk élő alkotók" című kiállítássorozat keretein belül március közepéig Dr. Szabó Tibor alkotásait tekinthetik meg az Ady tér 10. szám alatt található TIK Caféban. A kiállítás megnyitójára 2016. február 8-án 16:00-kor kerül sor.

A kiállítást megnyitja: Dr. Máté Zsuzsanna, esztéta, művészetfilozófus.

Maskepp_plakat_szabo-3

Dr. Szabó Tibor (1945) festő és grafikus. Professor emeritus a Szegedi Tudományegyetemen. Tanulmányokat folytatott Besançonban az École des Beaux-Arts-ban. Mesterének Diószegi Balázst és Kajári Gyulát tekinti. Önálló kiállításai voltak itthon és külföldön. Tagja a Művészet és Barátai és a franciaországi Aristik Move Europe művészeti társaságnak. Művei számos országban (Olaszország, Japán, Franciaország, Kanada) megtalálhatóak.

Szabo_Tibor-1