Újra indul az SZTE népszerű gyakornoki programja!

2015. június 02.

2015. június 15-i kezdéssel önkéntes újságíró gyakornokokat vár a Szegedi Tudományegyetem Közkapcsolati Igazgatóság Média Centruma!

Még nem tudod, hol teljesítsd a kötelező nyári gyakorlatot? Szeretnéd a gyakorlatban is alkalmazni az elméleti órákon elsajátítottakat? Elmélyítenéd a média világában szerzett tapasztalataidat? Szívesen látnád viszont a neved az újságok hasábjain vagy online felületeken?

Jelentkezz, ha szeretnél:

• interjúkat készíteni közismert emberekkel, tehetséges fiatalokkal, tudósokkal;
  • részt venni az egyetem kulturális életében, koncertekre, fesztiválokra, kiállítás-megnyitókra, színházi bemutatókra látogatni;
  • bekapcsolódni az SZTE Közkapcsolati Igazgatóság Média Centrumhoz tartozó médiumok (www.u-szeged.hu Hírportál, Szegedi Egyetem Magazin) szerkesztőségi munkájába;
  • egy fiatalos, jó csapat tagja lenni!

Te vagy az, akinek köztünk a helye, ha:

• jó kommunikációs és íráskészséggel rendelkezel,
  • van tapasztalatod a média világában,
  • az önálló munkavégzés éppúgy megy, mint a csapatmunka,
  • tele vagy kreatív ötletekkel, témajavaslatokkal,
  • van tapasztalatod a Microsoft Excel és Word programok területén.

Jelentkezz bátran gyakornoknak, önkéntesnek

a Szegedi Tudományegyetem

Közkapcsolati Igazgatóság Média Centrumához!

Motivációs leveledet és fényképes önéletrajzodat 2015. június 10-ig várjuk a szem@rekt.szte.hu e-mail címre.

Munkádat referencialevéllel köszönjük meg, amely segít a későbbi elhelyezkedésben.