Bezár

Hírarchívum

„Híd Napja” séta az egészségért

„Híd Napja” séta az egészségért

2014. szeptember 11.
1 perc

A Rákbetegek Országos Szövetsége Szegedi Napforduló Szolgálata 2014. október 4-én, szombaton az emlőrák veszélyére, a szűrővizsgálatokra és az egészséges életmód fontosságára hívja fel a figyelmet a „Híd Napja” programmal.

Cikk nyomtatásCikk nyomtatás
Link küldésLink küldés

A közös séta 10 órakor indul a Torontál térről a Belvárosi Hídon át a Széchenyi térre, ahol Botka László polgármester mond megnyitó beszédet, majd Szabó János, a Rákbetegek Országos Szövetségének elnöke köszönti a vendégeket. Az egészséges életmódról előadást tart Kovács Éva sportszakember és fitneszedző, Gera Katalin a szűrések fontosságára hívja fel a figyelmet.

 

A részletes program és meghívó itt letölthető:

 

SZTEinfo

Cikk nyomtatásCikk nyomtatás
Link küldésLink küldés

Aktuális események

Rendezvénynaptár *

  • *
    jún
    8
    IH Rendezvényközpont, Szeged, Felső Tisza-part 2.
    18:00 - 20:00
    IH Rendezvényközpont, Szeged, Felső Tisza-part 2.
    18:00 - 20:00
  • *
    jún
    9
    SZTE Tanulmányi és Információs Központ, CommuniTIK Közösségi Tér 6722, Szeged, Ady tér 10.
    18:00 - 20:00
    SZTE Tanulmányi és Információs Központ, CommuniTIK Közösségi Tér 6722, Szeged, Ady tér 10.
    18:00 - 20:00
  • *
    jún
    12
    Szegedi Dóm
    19:00 - 20:00
    Szegedi Dóm
    19:00 - 20:00
  • jún
    25
    József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi terem (6722 Szeged, Ady tér 10.)
    09:30 - 16:00
    József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi terem (6722 Szeged, Ady tér 10.)
    09:30 - 16:00

Kapcsolódó hírek