2014. májusban ismét Campus Hungary tréningek az SZTE-n

2014. április 29.

2014. május 13-án 12-17 óra között motivációs „túlélő” tréninget tartanak a Szegedi Tudományegyetem Regionális Tudástranszfer és Szolgáltató Központban.

A Campus Hungary és a Tempus Közalapítvány közös tréningeivel már találkozhattak a Szegedi Tudományegyetem hallgatói a 2014. február 13-i ösztöndíjas börzén, ahol ingyenes interkulturális tréning és angol nyelvi szintfelmérő várta a résztvevőket, március 14-én pedig személyes kompetenciafejlesztő tréninget tartottak azoknak a hallgatóknak, akik már jelentkeztek valamely ösztöndíjra.

A május 13-i motivációs tréninget elsősorban azoknak a BA-, MA és PhD-hallgatóknak ajánlják, akik félnek a külföldi tanulmányi út kihívásaitól, és szeretnének magabiztosan, határozottan nekikezdeni a külföldi tanulmányútnak. Az ingyenes hatórás tréningen szakképzett trénerek készítik fel a hallgatókat arra, hogy a legjobbat hozzák ki magukból a tanulmányúton, és segítséget nyújtanak számukra a külföldi eligazodásban, tanulásban, „túlélésben”.

Az ingyenes tréningen való részvételhez regisztráció szükséges a http://goo.gl/lcNp2l linken.

Jelentkezési határidő: 2014. május 8. 12.00

Felhívás itt olvasható: