1 perc
A 19. fordulóval folytatódott hétfőn a futsal második vonalának küzdelemsorozata.
Cikk nyomtatásCikk nyomtatás
Link küldésLink küldés
Sorozatban ötödik mérkőzését nyerte az Universitas Szeged gárdája az NB II-ben: a tavaszi fordulók során továbbra is százszázalékos az alakulat. Horváth Levente és Albert Miklós együttese a 19. fordulóban az egyik bajnokesélyest, a játéknap előtt negyedik helyen tanyázó Kecskeméti TE-Cucu FC-t látta vendégül, s 3-2-es félidőt követően 7-5-re győzött. Az Universitas így 22 ponttal a tizenhárom csapatos tabella kilencedik helyén áll, a következő körben március 17-én pedig a Hegyvidéki Sasokhoz látogat.
Universitas Szeged–Kecskeméti TE-Cucu FC 7-5 (3-2). Újszegedi sportcsarnok, vezette: Kucsora, Orosz, Kúti.
Universitas: Vasuth E. – Szűcs S., Tóth P., Szabó Z., Pájer T. Csere: Gombos V., Herczeg G., Kalános J., Rácz G., Fülöp A., Laudisz P., Sólyom B. Edző: Horváth Levente és Albert Miklós. A szegedi gólszerzők: Pájer T. 4, Szabó Z. 2, Gazdag (öngól).