Sajtóarchívum

Sajtóarchívum 2018. október

2018. október 30.
A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt a Szegedi Tudományegyetem és a ThalesNano Zrt. közös innovációs projektjét bemutató sajtótájékoztatóra 2018. november 6-án, kedden 16 órára.
Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Központi Épület, földszint 5-ös terem (6720 Szeged, Dugonics tér 13.)
2018. október 25.

Hét hazai egyetem – köztük a Szegedi Tudományegyetem – részvételével alakult meg az Egyetemi Technológia- és Tudástranszfer Fórum, mely az intézményekben zajló innovációs folyamatok erősítését tűzte ki célul.

2018. október 24.
A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt sajtótájékoztatójára, melynek témája: Karnyújtásnyira a vér a Klinikai Központban kezelt betegek számára Időpont: 2018. október 26., péntek, 10 óra.
Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Petri Gábor Klinikai Tömb Sebészeti Klinika konzíliárusi szoba (Szeged, Semmelweis utca 6. magasföldszint)
2018. október 16.
A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt a jubileumi SZTE Alma Mater Alumni Mentorprogram megnyitójára 2018. október 18-án, csütörtökön 10 óra 30 percre.
Helyszín: Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központ nagyelőadó (Szeged, Ady tér 10.)
2018. október 15.
A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt az Egyetemi Autonómia és Hallgatói Önkormányzatiság Napja alkalmából a Magyar Egyetemisták és Főiskolások Szövetségének megalakulása emlékére szervezett ünnepségre 2018. október 16-án, kedden, 16 óra 15 percre.
Helyszínek: Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központ melletti tér (Göncz Árpád sétány), Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Auditórium Maximum előadóterem
2018. október 15.
A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt az MTA Tantárgy-pedagógiai Kutatási Program Bölcsészeti és Társadalomtudományi Munkacsoportjának nyilvános előadói konferenciájára és szakmai vitájára 2018. október 17-én, szerdán 11 órai kezdettel.
Helyszín: MTA Szegedi Akadémiai Bizottság székház Szeged, Somogyi u. 7.
2018. október 02.
A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt a II. Magyar Könyvkiadók Napja megnyitójára 2018. október 3-án, szerdán 10 órára.
Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar kari konferenciaterem (Szeged, Egyetem u. 2.)