Februárban lehet jelentkezni az ERASMUS-ösztöndíjakra

2013. január 30.

A Szegedi Tudományegyetem pályázatot hirdet a 2013/2014-es tanévre Erasmus hallgatói tanulmányi részképzésre és szakmai gyakorlatra.

Fontos információ a Szegedi Tudományegyetem külföldi (rész)képzések, ösztöndíj-lehetőségek és szakmai gyakorlatok iránt érdeklődő diákjai számára, hogy a 2013/14-es tanévre szóló Erasmus hallgatói tanulmányi (bachelor, master), illetve szakmai gyakorlati pályázati felhívásokat közzétette az SZTE Nemzetközi Mobilitási Iroda, mindenki kedvére böngészgethet és válogathat az alábbi címen: http://www2.u-szeged.hu/erasmus/index.html.

A pályázatokat a hallgatóknak a saját tanszékük pályázati kiírásának megfelelően, a tanszéki pályázatban megadott határidőig a tanszéki koordinátoruknak kell benyújtaniuk.