Rímbe szedett természet – versmondó versenyt hirdet az SZTE Füvészkertje

2012. szeptember 21.

Színpompás őszi hangulatot ígér a szegedi botanikus kert az október 12-én tartandó, harmadik Füvészkerti Versmondó Verseny nevezőinek.

Természet ihlette költeményeket, mondókákat adhatnak elő a jelentkezők a 17. Őszi Kulturális Fesztivál részeként rendezett szavalóversenyen - október 12-én, az SZTE Füvészkertben. Olyan óvodás vagy iskolás gyerekek jelentkezését várják, akik szívesen megmérettetnék magukat, elszavalnák a közönség és a zsűri előtt kedvenc növényvilággal kapcsolatos versüket. A korcsoportoktól függően 10 és 14 órakor kezdődő versenyek között zenés programok oldják a hangulatot. A szavalók megismerhetik az őszi füvészkert szépségeit is. Apró ajándékokkal jutalmazzák a résztvevőket, kategóriánként az első három helyezett Füvészkerti ajándékcsomaggal térhet haza. A jelentkezés határideje: 2012. szeptember 29.

A szavalóverseny részletei, a jelentkezés módja megtekinthető: http://www.fuveszkert.u-szeged.hu/rimbe-szedett-termeszet.html