Tehetséggondozó Ösztöndíjak átadása az SZTE-n

2011. február 28.

A Szegedi Tudományegyetem Tehetségpont által szervezett Tehetséggondozó Ösztöndíjak átadására kerül sor 2011. március 1-jén 17:00 órától, az Állam- és Jogtudományi Kar III. emeleti társalgójában. A rendezvény keretében 24 hallgató veheti át a Szegedi Tehetséggondozó Tanács által nyújtott Tehetséggondozó Sport Ösztöndíjat, melyet Lékó Péter nemzetközi sakknagymester ad át. Ezen alkalommal a Szegedi Tehetséggondozó Tanács és a Szegedi Tudományegyetem Doktori Intézet közös támogatása alapján 32 hallgató veheti át a Tehetséggondozó Doktorandusz Ösztöndíjat, melyet Prof. Dr. Balogh Elemér, Alkotmánybíró ad át.

A díjátadó ünnepség alkalmával néhány, nagyobb összegű támogatást nyert doktorandusz hallgató rövid bemutatót tart tervezett kutatásairól, hogy a jelenlévők megismerkedhessenek az ösztöndíj által támogatott munkával, tudományos tevékenységgel.

Ezen a napon délelőtt 10 órától egész napos program kertében a Szegedi Tudományegyetem Márton Áron Szakkollégium hallgatói mutatják be kutatásaikat az Állam – és Jogtudományi Kar III. emeleti társalgójában.

A rendezvényről részletes információ a csatolt dokumentumban található.

A rendezvényre a sajtót tisztelettel meghívjuk, megjelenésükre számítunk.