Jubileum és diplomaosztó az SZTE Mezőgazdasági Karán

2011. december 17.

50. ünnepi diplomaosztó tanácsülését a vásárhelyi városháza dísztermében rendezte meg 2011. december 16-án (pénteken) a Szegedi Tudományegyetem (SZTE) Mezőgazdasági Kara (MGK). A jubileum alkalmából Pál József rektorhelyettes és Majzinger István dékánhelyettes adta át a diplomát a kar 68 záróvizsgát tett hallgatója közül annak a 20 fiatalnak, aki már sikeres nyelvvizsgát tett.

Többéves hallgatói, közéleti szervezőmunkájának és kiemelkedő tanulmányi eredményének elismeréséül Discipuli Pro Universitate díjat kapott a szegedi universitas szenátusától Kádár Kata Flóra friss diplomás mezőgazdasági mérnök. Az SZTE MGK kari tanács Discipuli Pro Facultate kitüntetését vehette át Balázs Lilla, a most végzett diplomás mezőgazdasági mérnök, akinek így köszönték meg a közösségért végzett erőfeszítéseit, a beiskolázási programban nyújtott segítségét és tanulmányi munkáját.