hallgato
Rektori online fogadó óra

2009. április 27.
Prof. Dr. Szabó Gábor rektor online fogadó órát tart április 27-én, hétfőn 10 órakor a megújult egyetemi portálon.
A Szegedi Tudományegyetem 2009. április végén interaktív szolgáltatásokat indít megújult portálján, AGÓRA névén. Az AGÓRA célja, hogy egyetemünkön megteremtsük azokat az internetes közösségi szolgáltatásokat, melyek növelhetik a kooperációt az egyetem polgárai között.

Az AGÓRA elérhető az új portál nyitólapjáról, vagy közvetlenül az http://www.u-szeged.hu/egyetemi-agora/koszonto linkről.

Az AGÓRA egyik első szolgáltatása, az egyetemi online fogadó óra, melyben elsőként dr Szabó Gábor rektor várja az egyetemi polgárok kérdéseit április 27-én, hétfőn délelőtt 10 és 11 között.
A kérdéseket közvetlenül a weboldalon, az egyetemi hálózatban lévő gépekről lehet feltenni: ehhez egy rövid regisztráció is szükséges.

Aki nem egyetemi hálózatban lévő számítógépről szeretne kérdést feltenni, az kérjük küldje el kérdését a rektor@rekt.u-szeged.hu e-mail címre. Azoknak is azt javasoljuk, hogy fenti e-mail címet használják, akik az adott órában nem tudják a kérdéseket online követni.