pexels-olia-danilevich-5088008

Vissza a suliba - tanszereket gyűjt az SZTE Alma Mater

2024. szeptember 03.

AZ SZTE Alma Mater tagjai minden augusztusban közösségi összefogás keretében jó állapotban lévő, de már felesleges tanszerekkel: íróeszközökkel, füzetekkel, tolltartókkal, iskolatáskákkal, rajz és technika-felszerelésekkel, tisztasági csomagokkal segítik az iskolakezdést, hogy minél több tanodás gyereknek jól induljon a tanév!

Mindenkinek nagyon köszönik az eddig beérkezett tanszereket, felajánlásokat, nagyon sok hasznos dolog gyűlt össze, az első kört már el is indították a Szeged környéki szegregátumban élő gyerekek felé. Idén is az Elszalasztott 1000 év KHE juttatja el az érintett gyereknek a beérkezett iskolatáskákat és tanszereket.

adomanygyujtes

Még nincs vége a gyűjtésnek, az iskolakezdéshez ruhákra, cipőkre is nagy szükség lenne! Szeptember 15-ig várják a Honvéd térre vagy a Somogyi-könyvtár ruhatárába az újszerű állapotú cipőket, ruhákat, torna- és úszócuccokat, tisztasági csomagokat 1. osztálytól 12. osztályig lányoknak és fiúknak egyaránt.
Kérik, hogy mindenki csak olyan felajánlásokat hozzon, aminek ő maga is örülne!

Gyűjtőpontok:

SZTE Alma Mater (Honvéd tér 6., Vitéz utca 17. felőli oldal) - Porta előtti doboz
Nyitva: H-P: 8.00-20.00

Somogyi-könyvtár (Dóm téri épület - Ruhatár)

Nyitva: Hétfő, kedd, szerda, péntek: 9.00-19.00; csütörtök: 13.00-19.00; szombat: 10.00-16:00

A beérkező adományokat idén is az Elszalasztott 1000 év KHE juttatja el rászoruló gyermekek részére.

SZTE Alma Mater

Borítókép: Pexels