Szabad a flow

2023. május 08.

A Szegedi Tudományegyetem oktatója, Prof. Dr. Józsa Krisztián a D012 Szabad podcastjének vendége volt.

Dr. Vass Dorrottea podcastje ugyan csak idén indult, mégis olyan fontos kérdéseket feszeget, melyekre mind a szakembereknek, mind a szülőknek érdemes odafigyelniük. Missziója, hogy a gyerekek önállóan, szabad akaratukból, külső nevelési elvárások nélkül, saját céljuk elérése érdekében találják meg a helyüket a hétköznapokban. Vendégei hétről hétre kutatók, gyereknevelésben elismert szakemberek, így látta vendégül Prof. Dr. Józsa Krisztián egyetemi oktatót, motivációkutatót, aki az SZTE IKIKK IKT és Társadalmi Kihívások Kompetenciaközpont "A gyermeki fejlődés nyomon követését segítő mérőeszközök fejlesztése" kutatócsoportjának vezetője.

A "Szabad a flow! Avagy mire jó a józan ész (és mire képes a jó szülő és jó tanár)?" című podcast itt érhető el.