Muzsikáló orvosok, SZTE

Muzsikáló orvosok tavaszi koncertje

2023. május 02.

A Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar régi hagyománya, hogy minden májusban és decemberben zenei koncerteket szervez, melyen az SZTE Bartók Béla Művészeti Karra áthallgató medikusai, gyógyszerészhallgatói és zenélő orvosai lépnek fel. Idén az Egyetemi Tavasz programsorozataként hallhatja őket a nagyérdemű május 4-én, 18:00 órától a Rektori Hivatal dísztermében.

A koncerten fellépnek: Nagy András Márton, Czike Flóra Veronika, Dr. Borbás Johanna, Jakab Zsófia, Beinschroth Ninett, Csepregi Hajnalka, Dr. Tótka Dorottya, Németh Noémi, Dr. Schelz Zsuzsanna, Dr. Keresztury Imre, Szabó Katalin, Kővágó Zsófia Anna, Dr. Rónaszéki Anna, Dr. Bálint Csilla, Varga Dominika Márta, Dr. Lakatos János.