Kiallitok_jelentkezeset_varja_az_SZTE_Allasborzeje

Kiállítók jelentkezését várja az SZTE Állásbörzéje

2023. február 17.

2023. március 13-ig adhatják le jelentkezésüket azok a cégek, amelyek részt szeretnének venni a Szegedi Tudományegyetem Állásbörzéjén. A régió legnagyobb álláskeresési fórumának 2023. április 18-án, a Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központ ad otthont. A szervezők várják a munkalehetőséget kínáló cégek, a mikro- és középvállalkozások és szolgáltatók jelentkezését.

A rendezvényen részt vevő vállalatok megismerkedhetnek az egyetem egykori és jelenlegi hallgatóival, frissdiplomásaival, informálhatják őket álláslehetőségeikről, gyakornoki programjukról, nyitott pozícióikról vagy szolgáltatásaikról.

A szervezők tehát azon cégek jelentkezését várják, amelyek:

• állást kínálnak a Szegedi Tudományegyetem frissdiplomásainak vagy felsőfokú végzettséggel rendelkező tapasztalt szakembereknek;
  • gyakornoki programot kínálnak, vagy szeretnének az SZTE valamely karának szakmai gyakorlati programjába bekapcsolódni;
  • álláskereséshez kapcsolódó szolgáltatást kínálnak (továbbképzés, nyelvoktatás, munkaerő-közvetítés, önkéntesség);
  • kapcsolatépítési lehetőséget keresnek.

Részletes információk a jelentkezés menetéről, és feltételeiről a rendezvény honlapján, a partnereknek szóló menüpontban találhatóak, IDE kattintva.

Pósa Tamara

Borítókép: Kiállítók jelentkezését várja az SZTE Állásbörzéje Fotó: Sahin-Tóth István