AMK_fekvo

„Pató Pál nem jó MENTOR” – Alumni Mentor Klub találkozó Szegeden

2022. október 27.

Az AgárÚR kávézó ad otthont 2022. október 28-án az Alumni Mentor Klub találkozójának Szegeden. A program házigazdája Seres Erika, HR szakértő lesz, aki egy kötetlen találkozóra invitálja a fiatalokat. A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

Az Alumni Mentor Klub célja egy olyan közeg megteremtése, ahol a mentorok tapasztalatot cserélhetnek, ami egyfajta szupervíziós lehetőség, ahol lehetővé válik a szakmai kapcsolatok megerősödésének biztosítása, egymás segítése és támogatása. Egy új szellemű közösség, ami inspirál, felemel és ahova jó tartozni.

AMK_allo

2022. október 28-án, 14 órai kezdettel az AgárÚr kávézóba várnak minden érdeklődőt a szervezők a „Pató Pál nem jó MENTOR” című rendezvényre, ahol olyan kérdések vetődnek majd fel, mint például:

• Hogyan motiváljam a hallgatókat alumni mentorként?
  • Hogyan motiváljam önmagam alumni mentorként?
  • Mit nyerhetek, hogyan töltekezzem a mentorálási együttműködésből?

Regisztrálni a www.uniszegedalumni.com címen vagy a gerhath.gyorgyi@szte.hu címen lehet.

Forrás: SZTE Alma Mater