Susan Kleebank

A szegedi egyetemre látogatott Susan Kleebank, Brazília magyarországi nagykövete

2022. november 15.

A Szegedi Tudományegyetemen tett látogatást Susan Kleebank. A Brazíliai Szövetségi Köztársaság magyarországi nagykövete egyetemi vezetőkkel és diákokkal találkozott.

Prof. Dr. Zakar Péter, a Szegedi Tudományegyetem nemzetközi és közkapcsolati rektorhelyettese, Dr. Bene Tamás, az SZTE Nemzetközi és Közkapcsolati Igazgatóság igazgatója és Prof. Dr. Nagy Katalin, a Szegedi Tudományegyetemért Alapítvány Felügyelőbizottság tagja, Kolumbia tiszteletbeli konzulja 2022. november 15-én fogadta az SZTE Rektori Épületében Susan Kleebank nagykövetet és Daniel Hirtz, politikai és tudományos ügyekkel foglalkozó diplomatát.

Brazil_nagykovet_latogatasa

A delegáció tagjai a Szegedi Tudományegyetemen tanuló brazil diákokkal is találkoztak és kötetlen beszélgetést folytattak.

Fotó: Bobkó Anna