kurzusok

Pillants be az SZTE ETSZK kurzusaiba!

2022. január 27.

Milyen egy óra az SZTE ETSZK-n? Miről tanulnak ott az egyetemisták? - az érdeklődőknek izgalmas, rövid videókkal készült a kar.

Az anatómia - élettan kurzus ápoló, gyógytornász, dentálhigiénikus és védőnő hallgatók számára kötelező az első évben. A tantárgy keretében a hallgatók megismerhetik testünk felépítését, a sejtek, a szövetek és a szervrendszerek működését. Az ETSZK oktatója, Dr. Körtési Tamás az idegrendszer felépítésébe nyújt bepillantást a videóban.

Az ETSZK-n zajló szociális munka képzés egyik fontos építőköve az önismeret. Hogy miért fontos ez a kurzus? Erről beszélt a kar mesteroktatója, Polacsek Lajos.

További videók egy védőnői tantermi gyakorlatról és a mozgás szervrendszeréről az SZTE ETSZK honlapján.