Szellemi_tulajdonvedelmi_konferencia

Online konferencia az európai uniós szerzői jogi kérdésekről

2021. február 25.

A Szegedi Tudományegyetem és a Pázmány Péter Katolikus Egyetem együttműködésében 2021. április 19-20-án, angol nyelvű, nemzetközi konferenciát rendeznek "Fifth Workshop on Intellectual Property Rights in Szeged" címmel.

A rendezvény két keynote előadója: Maciej Szpunar, az Európai Unió Bíróságának első főtanácsnoka, és Estelle Derclaye, a Nottinghami Egyetem professzora.

Az online eseményen további hat panelben közel 40 magyar és nemzetközi előadótól hallhatnak a résztvevők még többek között európai uniós szerzői jogi kérdésekről, avagy a mesterséges intelligencia kihívásairól.

A rendezvény programja itt érhető el.

Regisztrálni Dr. Mezei Péter társszervezőnél lehet a mezei.peter@szte.hu email címen, a pontos szervezeti kapcsolódás megjelölésével.

A programot a Zoom alkalmazással tartják meg. Zoom linket az első 100 résztvevőnek tudnak biztosítani a szervezők (beleértve az előadókat is). Azok a jelentkezők, akik nem férnek bele az első 100-ba, a PPKE jogi karának Facebook oldalán követhetik majd az élő streamet.