EUGLOH online nyári egyetem a biomedicinális adatfeldolgozásról és a COVID-19 globális vonatkozásairól

2020. május 29.

Ne hagyd ki a lehetőséget, és csatlakozz a Szegedi Tudományegyetem által szervezett EUGLOH Summer School programjához! Akár alap, mester vagy PhD képzésben veszel részt, akár kutató vagy a SZTE-n, biztosan érdekesnek fogod találni az angol nyelvű, virtuális órákat, és az ott elhangzottakat hasznosítani tudod tanulmányaid és munkád során.

Miért éri meg részt venni a nyári egyetemen?

• részese lehetsz egy dinamikus nemzetközi együttműködésnek,
  • multikulturális hálózaton keresztül találkozhatsz új emberekkel,
  • EUGLOH oklevélre tehetsz szert,
  • a részvétel 4 kreditet ér,
  • megismerheted a legújabb kutatási módszereket.

Ízelítő a nyári egyetem témái közül: adatfeldolgozás, -elemzés és menedzsment, mesterséges intelligencia, gépi tanulás, modellezés. Ráadásul két tematikus COVID-19 napon szakértőktől tájékozódhatsz a járványról.

Az interaktív órákat a EUGLOH partnerintézményei (Ludwig-Maximilians-Universität München, Lund University, Universidade do Porto, Université Paris-Saclay, Szegedi Tudományegyetem) és az ELI ALPS szakértői tartják.

Hogyan jelentkezhetsz?

Regisztrálj legkésőbb 2020. június 15-ig.

Köszönjük, hogy érdeklődő egyetemista társaidat is értesíted a lehetőségről.

További információkért és hírekért keresd fel weboldalunkat és kövesd Facebook oldalunkat.

Ha kérdésed merülne fel, lépj velünk kapcsolatba a eugloh@rekt.szte.hu címen.