Ajtk_diploma_2020

Köszönti az Állam- és Jogtudományi Kar friss diplomásait!

2020. augusztus 10.

A hagyományos diplomaosztó ünnepség elmaradása miatt az Állam- és Jogtudományi Kar dékánja, Prof. Dr. Görög Márta videoüzenetben köszönti a végzett hallgatókat és dr. Zsurzsa Zsolt volt jogász szakos hallgató búcsúzik hallgatótársai nevében a kari közösségtől, az Alma Matertől.

Tisztelt Végzett Hallgató! Kedves Kollega!

A Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar Dékánjaként jómagam és a Kar Közösségének nevében videoüzenetben is gratulálok diplomája megszerzéséhez és köszönetemet fejezem ki szülei és hozzátartozói kitartó támogatásáért.

Bízom benne, mihamarabb alkalmunk nyílik ünnepélyes keretek közötti, jelenléti diplomaosztón találkozni!

Maradjon örökre a jogi kari közösség részese, regisztráljon az uniszegedalumni.com oldalra, s az ott létrehozott csoporton belül tartsa a kapcsolatot évfolyamtársaival!

A videoüzenet elérhető: itt

Magán és szakmai életében sok sikert kívánva,

Üdvözlettel,

GM