nemzetkozi_paicra_lepes

Nemzetközi piacra lépés online tréning kis- és középvállalkozások számára

2020. április 30.

A Szegedi Tudományegyetem szervezésében a HUSRB/1602/41/0158 azonosító számú, IkNNOw projekt részeként Nemzetközi piacra lépés online tréninget rendeznek 2020. május 8-án 10 és 16 óra között.

A tréninget a téma szakértője Gyurácz Németh Iván (Absolvo Consulting Kft.) külpiacra lépési és üzletfejlesztési szakértő tartja. A képzés tematikája kitér a KKV-k mindennapi tevékenységét érintő és befolyásoló jelentősebb kérdésekre. Így a résztvevők megtanulhatják, hogy mik az USP-k, azaz a mérhető konkrét versenyelőnyök, milyen üzenetekkel kelthető fel az érdeklődés egy termék/szolgáltatás iránt, melyik piacra lépjen a vállalkozás először, melyik termékkel lenne érdemes nemzetközi piacra lépni, és hogy kik is valójában a versenytársak.

A képzés maximális részvételi létszáma 20 fő. Az érdeklődők az inno@rekt.szte.hu email címre küldött „jelentkezés nemzetközi piacra lépés” tárgyú email elküldésével tudnak jelentkezni.

A képzés nyelve magyar, melynek végén a tananyagot a résztvevők rendelkezésre bocsátja az előadó.

A rendezvény menetrendje megtekinthető a meghívóban, a képzés részletesebb programja pedig a tematikában olvasható.