Szakmai nap az SZTE-n az online pszichológiai tanácsadásról

2019. május 06.

Egyetemi oktatókat, mentor-tanárokat, szakembereket, hallgatókat vár a Szegedi Tudományegyetem Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központja „Az online pszichológiai tanácsadás lehetőségei a felsőoktatásban; Az interkulturális tanácsadás tapasztalatai az SZTE-n és hazai egyetemeinken” című szakmai napjára.

A szakmai napot 2019. május 9-én, csütörtökön 11 órától rendezik az SZTE Rektori Épület földszint 5-ös termében. A rendezvényen résztvevők olyan fontos témákat érintenek majd, mint az online pszichológiai tanácsadás - anonim, e-mail alapú konzultáció helyzetképe, mely a Szegedi Tudományegyetemen kilenc éves múltra tekint vissza és amelyben az SZTE élen jár az ország egyetemei közül. Szó lesz az egyéni interkulturális életvezetési tanácsadás tapasztalatairól is, amelyben folyamatosan fejlesztésekre törekszenek az SZTE szakemberei, hiszen a szegedi egyetemre egyre nagyobb számban és több országból kerülnek be külföldi hallgatók.

A részletes program megtekinthető itt.