kompetenciameres_2019

Tudd meg, milyen hatékonyan tanulsz és a többiekhez képest mennyire fejlettek a hatékony tanuláshoz nélkülözhetetlen képességeid!

2019. augusztus 29.

Idén már ötödik alkalommal nyílik az SZTE-re felvett, nappali képzésben tanulmányaikat kezdő hallgatóknak lehetősége arra, hogy egy részletes, személyre szóló tudástérképet kapjanak arról, milyen fejlettek a sikeres egyetemi tanulmányokhoz nélkülözhetetlen képességeik.

Ehhez nem kell mást tenni, mint a Coospace-n időpontot választani, majd augusztus 26-a és szeptember 7-e között két alkalommal eljönni a TIK-be és megoldani a teszteket. A tesztidőszak lejárta után két héten belül elektronikusan kiküldésre kerülnek a személyre szabott jelentések. Találkozzunk a TIK-ben!