Időmérleg pályázatot hirdetett a KSH

2018. szeptember 10.

A Központi Statisztikai Hivatal 2018. október 24–26. között rendezi meg a 40. Nemzetközi Időmérleg-konferenciát, amelyhez kapcsolódóan pályázatot hirdetett.

A 40. Nemzetközi Időmérleg-konferencia célja, hogy ráirányítsa a vállalatok, a tudományos élet, az egyetemek, a média és a nagyközönség figyelmét az időmérleg-vizsgálatok fontosságára. Az angol nyelvű konferencia témája az időmérlegkutatások múltja, jelene és jövője.

Az eseményhez kapcsolódóan a KSH pályázatot hirdetett egyetemisták részére. Az első három helyezett ingyenesen vehet részt a konferencián, és lehetőséget kap a konferencián pályamunkája bemutatására.

A pályázatok beküldési határidejét meghosszabbították, így a pályamunkákat 2018. szeptember 24. éjfélig várják az iatur2018@ksh.hu e-mail címre.

A pályázat részletes kiírása itt érhető.

SZTE-infó