Pályázat kollégiumi férőhelyekre és seniori feladatokra

2018. június 05.

Elsősorban doktorandusz képzésben részt vevő hallgatók jelentkezését várják az SZTE karközi kollégiumainak üres férőhelyeire. A karközi kollégiumokba seniori feladatok ellátására is várják a hallgatók jelentkezését.

A Szegedi Tudományegyetem Karközi Kollégiumainak Tanácsa pályázatot hirdet az Eötvös Loránd Kollégiumban rendelkezésre álló 14 férőhely, az Öthalmi Diáklakásokban lévő 7 férőhely, a Károlyi Kollégiumban lévő 5 hallgatói férőhely, a Móra Ferenc Szakkollégiumban lévő 6 férőhely, valamint a Herman Ottó Kollégium B épületében lévő 12 férőhely igénybevételére. A szobákat elsősorban az SZTE tudományegyetemi karain (volt JATE karain) doktoranduszképzésben részt vevő fiataloknak szánják.

A részletes pályázati felhívás itt elérhető. A pályázatok benyújtásának határideje: 2018. június 25. déli 12 óra.

A Szegedi Tudományegyetem Karközi Kollégiumainak Tanácsa a 2018/2019-es tanévre seniori feladatok ellátására pályázatot hirdet az Eötvös Loránd Kollégiumban 3 fő, az Öthalmi Diáklakásokban 3 fő, a Károlyi Kollégiumban 4 fő, a Móra Ferenc Szakkollégiumban 6 fő, a Herman Ottó Kollégium A épületében 5 fő, valamint a Herman Ottó Kollégium B épületében 3 fő részére.