mgk_hannover_2018

Hannoverben járták a Mezőgazdasági Kar hallgatói, az ország legjobb gazdászai

2018. december 21.

Balogh Csaba, Herczeg Evelyn és Pap László, az SZTE Mezőgazdasági Kar végzős mezőgazdasági mérnöki szakos hallgatói 2018-ban megnyerték az Agrár-felsőoktatási Intézmények Országos Gazdászversenyét. A fődíj, a Dr. Nagy István agrárminiszter által felajánlott szakmai tanulmányút volt, amely Hannoverbe, az EuroTier nemzetközi mezőgazdasági kiálltásra szólt.

Az Agrár-felsőoktatási Intézmények Országos Gazdászversenyének 2018. évi döntőjét a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Karának hallgatói nyerték meg. A győztes csapat Hannoverbe, az EuroTier nemzetközi mezőgazdasági kiálltásra látogatott. A nyertes gazdászcsapatot Dr. Benk Ákos főiskolai docens kísérte el, aki a hallgatókat a versenyre felkészítette.

MGK holland.zip A kiállításon készült képek itt megtekinthetőek.