Még lehet jelentkezni a Mérnöki Kar Információbiztonság Irányítási Rendszer belső auditor képzésére

2017. október 04.

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kara Információbiztonság Irányítási Rendszer belső auditor képzést hirdet mindazoknak, akik a digitális világ használói.

Képzés célja MSZ ISO/IEC 27001:2014 szabvány (Informatika, Biztonságtechnika, Az információbiztonság irányítási rendszerei, Követelmények) elsajátítása.Sikeres vizsga esetén bizonyítványt állítanak ki a képzés elvégzéséről.

Időpont: 2017. október 13. (péntek) és 2017. október 14. (szombat)

Helyszín: SZTE Mérnöki Kar- 6724 Szeged, Mars tér 7. Kiselőadó

A képzést Vágó Árpád vezető auditor tartja.

Képzés költsége: 20 000 Ft + ÁFA/fő (bruttó 25 400 Ft/fő)

Határidő: a létszám függvényében a képzés kezdetéig

A képzésre jelentkezni a kitöltött jelentkezési lappal az SZTE Mérnöki Kar Tanulmányi Osztályán Lehotainé Szabó Andreánál lehet. (lehotai@mk.u-szeged.hu) - 6724 Szeged, Mars tér 7. telefon: 62/ 546-031

A képzés költségét befizetése a SZTE Mérnöki Kar Gazdasági Irodájában, Molnár Zsuzsannánál!

A jelentkezés elfogadása időrendben történik, azonban előnyt élveznek a 2017/2018. tanévben záróvizsgázó hallgatók.

A részletes felhívás itt elérhető.