Gyertyagyújtással emlékezzünk a brüsszeli terrortámadás áldozataira!

2016. március 23.

A brüsszeli terrortámadás áldozatairól 2016. március 24-én, csütörtökön 18 órai kezdettel megemlékezést tart a Szegedi Tudományegyetem Frankofón Egyetemi Központja az intézmény épületénél.

„Gyújtsunk gyertyát, emlékezzünk együtt a brüsszeli terrortámadás áldozataira!” Laureline Congnard, a Wallonie-Bruxelles International szervezet képviselőjének a felhívására 2016. március 24-én, csütörtökön 18 órai kezdettel megemlékezést tart a Szegedi Tudományegyetem Frankofón Egyetemi Központja. A Szegeden a Dugonics tér 2. számú épület előtti megemlékezésen magyar-francia nyelvű tolmácsolás közreműködik.

A szervezők várják a terror ellen tiltakozókat, illetve a sajtó képviselőit.

Laureline Congnard, a Wallonie-Bruxelles International szervezet képviselőjének felhívása elolvasható itt:

Bxl_felhivas_megemlekezes-page-001