levendula

Levendula napok az SZTE Füvészkertben

2016. június 24.

Színes kulturális programokkal, koncertekkel, növénybemutatóval, kézműves termékekkel és gasztronómiai finomságokkal várják az érdeklődőket a harmadik szegedi Levendula Napokon. A 2016. július 2-3. közötti rendezvényen az SZTE-s kötődésű Fool Moon együttes is fellép.

Minden a levenduláról szól 2016. július 2.-án és 3.-án a Szegedi Tudományegyetem Füvészkertjében a III. Szegedi Levendula Napokon. Az SZTE Kulturális Iroda és az SZTE Füvészkert közös rendezvénye minden korosztály számára színvonalas és színes programokat kínál. A koncertek mellett meseszínház, fotókiállítás, ismeretterjesztő előadások és a Szegedi Egyetemi Színház zenés-verses játéka várja a Füvészkertbe látogatókat. Július 2-án, szombaton 16 óra 30 perctől a Szegedi Tudományegyetemhez több szálon is kötődő Fool Moon vokálegyüttes koncertezik.

Részletes program: III. Szegedi Levendula Napok