SZTE ÁJTK: Arany-, gyémánt- és vasdiplomák a volt hallgatóknak

2015. szeptember 21.

Díszoklevél átadó ünnepséget tart 2015. szeptember 24-én a Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar. A kari tanács 1 vasdiplomát, 7 gyémántdiplomát, 27 aranydiplomát adományozott.

A Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kara 2015. szeptember 24-én (csütörtökön) 11 órakor a Szegedi Tudományegyetem központi épülete dísztermében (Szeged, Dugonics tér 13. II. emelet) Díszoklevél Átadó Ünnepséget tart.

A Szegedi Tudományegyetem Kitüntetéseiről és Kitüntető Címeiről szóló Szabályzat 25. §-ában foglaltakra figyelemmel díszoklevél az SZTE azon volt hallgatójának adományozható, aki diplomáját 50 (arany), 60 (gyémánt), 65 (vas) éve szerezte meg, életpályája alapján közmegbecsülésre méltó, és szakmai munkájával, egész életútjával az egyetem hírnevét öregbítette.

Az ünnepségen a díszdiplomákat a Szegedi Tudományegyetem rektora, Prof. Dr. Szabó Gábor akadémikus, valamit az SZTE Állam- és Jogtudományi Kar dékánja, Prof. Dr. Hajdú József adja át.

A Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar Tanácsának döntése értelmében 1 vasdiplomát, 7 gyémántdiplomát, 27 aranydiplomát adományoz az arra érdemeseknek.

Aranydiplomát vehet át: Dr. Fodor Imre, Dr. Fridély László, Dr. Hajdú Erzsébet, Dr. Jánossy Ferenc, Dr. Kahler Frigyes Sándor, Dr. Kerekes Györgyi, Dr. Kerekes Ilona Irén, Dr. Kereszti Csabáné Dr. Kiss Flóra Lea Márta, Dr. Kiss János, Dr. Könczöl Lászlóné Dr. Papp Marian, Dr. Lambert István Miklós, Dr. Margita Tiborné Dr. Erasimus Irén. Dr. Molnár László, Dr. Molnár Lászlóné Dr. Weisz Judit, Dr. Molnár Margit Irén, Dr. Ormay Gábor, Dr. Ormay György, Dr. Reményi Anna Mária, Dr. Sarkadi Sándor, Dr. Sarkadi Tibor, Sármai Jánosné Dr. Tomay Mária, Dr. Szalka Gizella, Dr. Szatmári Ilona, Dr. Tóth Istvánné, Dr. Szekeres Ágnes Mária, Dr. Tóth Tibor István, Dr. Tóth Tibor Istvánné Dr. Balás Ágota Gabriella, Dr. Varga László; gyámántdiplomás: Dr. Jármai Tibor, Dr. Gárdon István, Dr. Kovács Imre Béla, Dr. Lakatos László, Dr. Mosonyi Géza, Dr. Remeczki Gábor, Dr. Új Zoltán; vasdiplomát kap: Dr. Szabó Lajos.