Gólyabál a Mezőgazdasági Karon

2014. október 29.

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kar 2014. november 7-én rendezi meg gólyabálját a hagyományos programokkal: gólyaavatással, gólyaherceg- és gólyahercegnő-választással az MGK Kollégium éttermében.

Az új, őszi szemeszterben a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara is megtartja hagyományos gólyabálját. A vacsorával egybekötött, zenés táncos estnek az MGK Kollégium étterme ad helyet. 2014. november 7-én ezen a rendezvényen avatják a gólyákat, és megválasztják a gólyahercegnőt és a gólyaherceget is. Az érdeklődők kétféle belépőjegyet válthatnak az elsőéveseket köszöntő rendezvényre: 3500 forintba kerül az a jegy, amely a vacsorát is magába foglalja. Akik vacsorázni nem szeretnének, azok 1500 forintért is vehetnek belépőt.

További információ a rendezvényről a Mezőgazdasági Kar honlapján olvasható.