Jogi kari könyvünnep, negyedszer

2014. június 23.

Az idei már a negyedik könyvünnep az SZTE Állam és Jogtudományi Karán. 2014. június 26-án (csütörtökön) 13 órától 5 oktató 3 könyvét mutatják be.

A Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kara negyedik alkalommal rendezi meg könyvünnepét. 2014. június 26-án 13 órától az SZTE ÁJTK épületének (Szeged, Tisza Lajos krt. 54.) II. emeleti társalgójában öt egyetemi oktató kötetét mutatják be.

Badó Attila: Az igazságszolgáltató hatalom függetlensége és a tisztességes eljárás című kötetét Bencze Mátyás (DE) teszi a hozzáértő olvasó nagyítója alá.

Blutman László, Csatlós Erzsébet és Schiffner Imola jegyzi A nemzetközi jog hatása a magyar joggyakorlatra című könyvet, amelyet Pákozdi Csaba (Külügyminisztérium) méltat.

Nagy Ferenc: Régi és új tendenciák a büntetőjogban és a büntetőjog-tudományban című monográfiáját Tóth Mihály (PTE, PPKE) ajánlja az érdeklődők figyelmébe.

Az SZTE ÁJTK könyvünnepén felvonultatják a kar oktatói által írt, az elmúlt évben megjelent összes kötetet.

A könyvünnepre szóló meghívó itt megtekinthető