Az SZTE a Telin TV-ben

2013. április 10.

Ismét Szegedi Tudományegyetemet érintő témákat sugároz a Telin TV. A csatorna a hét minden napján 20 órától változatos műsorokban foglalja össze az universitas történéseit.

A Telin Televízió esténként, hétfőtől vasárnapig 30 perces műsorban foglalkozik a Szegedi Tudományegyetem oktatóinak bemutatásával, valamint az egyetemen zajló tudományos rendezvényekkel.

Április 15-én Z. Karvalics László A nagy rinocéroszoldaltól a gyilkos nyulakon át az adatsilókig című előadását tekinthetik meg a Junior Szabadegyetem műsorából, 16-án a Professzorok című műsorban Becsey Józseffel beszélgetnek. 17-én a Tudományra hangolva újabb része következik, majd 18-án Kovács László Magyarország honfoglalás kori és kora Árpád-kori sírleletei című előadását tekinthetik meg a tévénézők. 19-én Galbács Zoltán Vizes gondok címmel tart előadást, 20-án pedig ismét jelentkezik az Egyetemi Nonstop. 21-én Carlo Michelstaedter könyvbemutatója zárja a Telin TV esti SZTE-blokkját.

Az SZTE-blokk műsorai az adást követő délelőtt ismétlődnek a Telin Televízión.